Editörün Seçimi

Diziler

858
The First
7

The First

The First hd kalitede..
The Dragon Prince
0

The Dragon Prince

The Dragon Prince hd kalitede..
YOU
8.6

YOU

 

YOU

YOU hd kalitede..
Kidding
9.5

Kidding

Kidding hd kalitede..
Press
9

Press

2018

Press

Press dizisi; Doctor Foster yazarı Mike Barlett'ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşurken tüm bölümlerin yönetmen koltuğunda Tom Vaughan (Victoria, Doctor Foster, The Royals, Endeavour) oturuyor. "PRESS" DİZİSİNİN KONUSU Haftalık olarak ekrana gelecek Press'in hikayesi; biri sansasyonel ve magazin haberlerine ağırlık veren popüler basını temsil eden tabloid türdeki The Post, diğeri ise nitelikli ...
Mayans M.C.
10

Mayans M.C.

Mayans MC, motorsiklet dünyasının ikonik isimlerine ve kanun kaçaklarına Latin Amerikalıların gözünden bakan bir karanlık aile draması olarak özetleniyor.
The Purge
10

The Purge

The Purge hd kalitede..
Paradise PD
10

Paradise PD

Paradise PD; Brickleberry‘den tanıdığımız Roger Black ve Waco O’Guin‘in imzasını taşıyan ve yetişkinlere yönelik olan dizi, Güney’de bulunan sakin bir kasabadaki bir polis merkezinde yaşanan komik hikayeleri ekranlara taşıyacak. - Gönderen:
One Dollar
9.7

One Dollar

One Dollar hd kalitede..
Tom Clancy’s Jack Ryan
8.8

Tom Clancy’s Jack Ryan

Jack Ryan; Beyaz perdede izlemeye alışık olduğumuz Jack Ryan’ın diziye uyarlanacağı geçtiğimiz yıl bildirilmişti. Amazon, Tom Clancy’s Jack Ryan’ın uyarlama haberinden çok bir süre geçmeden dizinin ikinci sezon onayını aldığını da duyurmuştu. Tom Clancy’s Jack Ryan’ın oyuncu kadrosunda John Krasinski, Wendell Pierce, Ali Sulliman, Abbie Cornish ve Peter Fonda gibi önemli isimler bulunuyor. Dizide CIA’de çalışan bir analiz ...
Bodyguard
9.7

Bodyguard

Bodyguard hd kalitede..
GHOUL
9.5

GHOUL

GHOUL hd kalitede..
The Innocents
9

The Innocents

The Innocents hd kalitede..
Disenchantment
10

Disenchantment

Désenchantée; Matt Groening imzalı bu animasyon dizisinde alkolik bir prenses, onun huysuz elf arkadaşı ve özel iblisinin talihsiz serüvenleri anlatılıyor.
All or Nothing: Manchester City
10

All or Nothing: Manchester City

All or Nothing: Manchester City; Efsane teknik direktör Pep Guardiola Manchester City futbol takımına 2017/18 sezonunda liderlik ediyor.